Vychovatel/ka pro dětské pobyty s ubytováním / Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

FirmaCestovní kancelář Star Line, s.r.o.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženy/muže na pozici vychovatel/ka k dětské skupině.
Stručný popis pozice: práce se skupinou cca 22-25 dětí (děti základní školy).

Požadujeme:
pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, kladný vztah k dětem, týmového ducha, zodpovědnost. Není podmínkou pedagogické vzdělání

Nabízíme:
stravu zdarma přímo v objektu. Možnost i ubytování.
Pracovní doba: odpolední a večerní práce ( od 14 hod. do 21.30 hod.) + příprava. Práce je týden v kuse včetně víkendů (následně domluvení volna - opět týden).
V rekreačních střediscích se rekreují převážně dětské kolektivy. Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda- vše na domluvě.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Svor 8, 47151, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., IČ: 28524888
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:07. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Barbora Houšková
telefon:725 455 115; [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Cestovní kancelář Star Line u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Ubytování, Podnikové stravování, ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ, DPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Svor 8, 47151, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.